Sari la conținut
Reclame

Ce se întâmplă cu AC Milan

AC Milan a pierdut joi seară încă un meci din campionat. „Rossonerii” au pierdut partida din deplasare cu Torino (1-2), deși au condus cu 1-0 la pauză, după golul din penalty al lui Krysztof Piatek.

1569529285_Torino-vs-AC-Milan-TV-channel-live-stream-kick-off-time

Torino a revenit în a doua repriză rintr-o dublă semnată de Andrea Belotti și i-a administrat lui AC Milan a treia înfrângere în 5 meciuri.

48ee240c702f5acb18448e7d20c5a393

Milanezii au câștigat doar două jocuri în actualul sezon de Serie A, cu Brescia (1-0) și Verona (1-0), însă au pierdut cu Udinese (0-1), Inter (0-2) și Torino (1-2).