Intern

Toni Petrea, semnal de alarmă înainte de FCSB – Gaz Metan Mediaș

Toni Petrea atrage atenția jucătorilor săi înainte de partida dintre FCSB și Gaz Metan Mediaș.

Semnalul de alarmă tras de Toni Petrea înainte de FCSB – Gaz Metan

„Am avut o săptămână la dispoziție să pregătim acest joc. Un joc dificil, din punctul meu de vedere, mult mai dificil decât la prima vedere. Și mă bazez când spun asta pe faptul că Gaz Metan alcătuiește o echipă destul de omogenă, destul de experimentată.

Vin după un meci pierdut acasă, cu siguranță vor fi foarte motivați și vor veni aici fără nicio problemă. Sunt dornici să producă o surpriză, probabil. Dar, noi trebuie să fim foarte concentrați.

Le-am atras atenția jucătorilor asupra acestui meci. Mai avem cinci jocuri până la finalul campionatului regulat, după care trebuie să ne concentrăm la play-off. Dar, până atunci, avem meciul acesta foarte important”, a declarat Toni Petrea, în cadrul unei conferințe de presă.

Îți recomand articolul despre cele mai tari meciuri care s-au jucat pe National Arena.

Urmărește Primul 11 pe Facebook, Instagram și Youtube.

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Primul 11

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura