Intern

Sorin Cârțu, aluzie despre meciurile FCSB – Botoșani

Sorin Cârțu continuă cu insinuările de blat la meciurile dintre FCSB și FC Botoșani, iar acum cere să se numere faulturile de la meciurile dintre moldoveni și vicecampioana României, vs. cele de la meciurile directe cu Craiova.

Sorin Cârțu, aluzie despre meciurile FCSB – Botoșani

„Am avut meciuri grele, deplasarea la Pitești, meciul cu FCSB, acum la Botoșani. Pentru noi deplasarea la Botoșani e super grea. Cu noi întotdeauna joacă foarte aprig, fac foarte multe faulturi.

Ziceți că fac eu aluzii referitor la meciul lor cu FCSB, dar dacă punem în balanță câte faulturi s-au făcut aseară și câte au făcut la meciul cu FCSB… foarte dur.

Au și șansă cu noi. Ăsta din poartă, Pap, de fiecare dată când joacă cu noi, prinde zile bune. Așa ne e soarta cu ei. Întotdeauna ai echipe de tipul ăsta într-un campionat, cu care să te descurci mai greu. Trecem și peste asta”, a declarat Sorin Cârțu la Pro X.

Îți recomand articolul despre legătura dintre Dacia și Udinese.

Urmărește Primul 11 pe Facebook, Instagram și Youtube.

Lasă un răspuns

Descoperă mai multe la Primul 11

Abonează-te acum ca să citești în continuare și să ai acces la întreaga arhivă.

Continuă lectura